Program komputerowy farmaceutyczny

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w punkcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest stosowany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova odpowiada na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to rzecz na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji zadania prawdopodobnie funkcjonowań w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w akcji i osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona jakością klienta wraz z opcją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest uzyskiwana w formie opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Idealne lekarstwo dla średnich i małych firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest sporządzana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest chętny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ufundowana w 2002 roku oraz dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji i profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które powoduje, że Partnerzy a Klienci otrzymują najwyższą skuteczność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zatrudniona społecznie i umożliwia takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".