Program ksiegowy optima cena

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, wykonujące w tłu Windows, są niezwykle funkcjonalne natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli ruszać się tabulatorem. Są te firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w współczesne komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie innowacyjne rozwiązania także szansy w tradycyjnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i szerokiej. Idzie na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, ponadto w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym odcinkiem planu jest moduł Płace. Przynosi on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i liczenia zarobków. Można w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten umożliwia jeszcze na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że obecne stanowić bardzo dobra propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może łączyć się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została przewidziana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i planowane nowości w przepisach, jakie z pozostałych powodów mogą po prostu nie przybyć do grupie klasycznej.