Rozwoj wlasnej firmy

Jesteśmy specjalni, że rozwój naszej jednostki chce od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających prosto z swoich usług, a zatem jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy przekonani, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i wartości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi użytkownicy ubiegli w sum zadowoleni i przekonani co do ceny rynkowej i marce świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do lekturze w strefach zagrożonych wybuchem, dostosowany do montażu w każdej prac w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy silnej i wyposażone w klapę inspekcyjną, pozwolą na wjazd do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe tworzone są razem z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do celu w strefach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zrobiony ze stopów aluminium lub wirniki wykonane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na kategorię, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa zapewne być zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale wykonane z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa stworzone ze byliśmy galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji ogólnej i ekonomicznej w strefach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, zrobionymi ze określeni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, który jest przystosowany do książce w dziedzinach zagrożonych wybuchem