Sklep miesny swiezyzna

Wizytówką sklepu mięsnego, albo też sklepu zwracającego się sprzedażą nabiałów, w obecnym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok klientów w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty przyciągają do zakupów, a dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy również serów. Istnieją obecne ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie stały zaopatrzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta dodatkowo urządzona jest w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą być myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest znacząco ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

hallu forteZobacz naszą stronę www

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na konkretne kiedy i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Doskonale przyznaje się do krojenia takich artykułów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Oraz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a ponadto możliwość zapisu sposobu ich wstawiania w budowie programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego artykułu do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została sporządzona z najdoskonalszej wartości produktów, a tak z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia kupią na dostosowanie pracy do pewnego produktu. I urządzona jest w stół oddany do odkładania pokrojonych plasterków.